Dzień Seniora

„Wszystkim Babciom, wszystkim Dziadkom zdrowia,

pomyślności, uśmiechów na co dzień i dużo radości!”

Styczeń to miesiąc, kiedy szczególnie pamiętamy o naszych kochanych Babciach
i Dziadkach. Swoje święto obchodzili oni 21 i 22 stycznia, które w tym roku przypadły
w weekend. W naszej szkole uczciliśmy więc to święto 23 stycznia, w poniedziałek.
W tym dniu przybyły babcie i dziadkowie uczniów klas trzecich, których serdecznie powitał pan dyr. Janusz Wojkowski. Przybyli goście obejrzeli program artystyczny składający się z piosenek i wierszy. Wnuczkowie zaprezentowali się również w tańcu – czaczy oraz walczyku.
W organizację święta bardzo aktywnie włączyli się rodzice trzecioklasistów, którzy zadbali o miłe spotkanie przy herbatce i słodkościach.
Ten wyjątkowy dzień upłynął wszystkim w miłej i radosnej atmosferze , w niejednym oku zakręciła się łezka na widok wnucząt śpieszących z życzeniami i całuskami dla kochanych Babci i Dziadka.

Przygotowaniem części artystycznej zajęły się wychowawczynie klas trzecich.

Updated: 2017-01-30 — 11:14