Konkurs Humanistyczny

16 lutego w naszej szkole odbył się II etap XIV Konkursu Humanistycznego dla uczniów szkół podstawowych. Z zadaniami konkursowymi w wersji on-line zmagali się reprezentanci trzech szkół znajdujących się w naszym najbliższym sąsiedztwie. Byli to uczniowie z Psar, Brzezinek i Bielin.
Szkołę Podstawową we Wzdole Rządowym reprezentował Kacper Bugajski, uczeń klasy szóstej.
Uczestnicy konkursu rozwiązywali zadania z historii, języka polskiego, kultury i sztuki. Zakres materiału, który musieli oni opanować był więc dość obszerny. Wszyscy dzielnie radzili sobie z pytaniami konkursowymi, ostatecznie uzyskując wyniki od 60 do 66%. Zasób wiadomości piszącej w naszej szkole grupy okazał się dosyć wyrównany.
Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Updated: 2017-02-28 — 17:22