Dzień Nauczyciela

W podzięce za zachęcanie do myślenia, tak dobrze i uczciwie jak tylko to możliwe … – to hasło tegorocznych obchodów Dnia Nauczyciele.

W tym roku akademia ta miała troszkę inny charakter niż zwykle. Oprócz życzeń, podziękowań, gratulacji i piosenek odbyła się uroczysta gala rozdania Oskarów wszystkim pracownikom naszej szkoły.

Oczywiście, aby przyznać Oskary, wcześniej miało miejsce głosowanie uczniów, któremu nauczycielowi i w jakiej kategorii przyznać tę prestiżową nagrodę.

Kategorii Oskarowych było aż 18; między innymi za :

– najciekawsze lekcje,

-najfajniejsze wycieczki,

– najmilej brzmiący głos,

– najśmieszniejsze zajęcia,

– najpiękniejsze kostiumy,

-całokształt pracy i wiele innych.

Podczas gali zostały przyznane ,, Oskary Honorowe” dla naszej szanownej Dyrekcji, która od lat dźwiga na swoich barkach ciężar obowiązków związanych z zarządzaniem naszą placówką.

Oskarowa gala spotkała się z bardzo miłym przyjęciem zarówno przez uczniów jak pracowników szkoły.

Świadczą o tym ogromne zainteresowanie i gromkie brawa.

Podsumowując Pan Dyrektor prosił wszystkich o potraktowanie rozdanych Oskarów z ,,przymrużeniem oka”.

Jolanta Cedro

Updated: 2017-10-23 — 07:26