Mikołaj

Św. Mikołaj co roku obdarowuje uczniów naszej szkoły pysznymi słodkościami. Nie zapomniał o nich również w tym roku. W rolę hojnego darczyńcy wcielił się uczeń kl. III gimnazjum – Kamil Mendak. W asyście dwóch elfów (Karoliny Ślusarczyk
i Aleksandry Domańskiej) już od samego rana odwiedzał uczniów w ich salach lekcyjnych. Wszystkie dzieci były bardzo szczęśliwe w tym dniu.

Tradycją stał się również konkurs „10 czapek Mikołaja”. Na długiej przerwie uczniowie szukali czapek Mikołaja ukrytych na korytarzu. Następnie udawali się do wskazanego nauczyciela, który miał dla  nich przygotowane pytanie.
Za prawidłowe odpowiedzi uczniowie otrzymali nagrody. Konkurs zorganizowali opiekunowie SU wspólnie z nauczycielami bibliotekarzami.

Updated: 2017-12-27 — 17:36