WIGILA SZKOLNA

Nie ma w kalendarzu dni bardziej uroczystych, kiedy to tradycja łączy się ze współczesnością, a przeszłość z teraźniejszością. To czas Bożego Narodzenia, który przez wielu uznawany jest za najpiękniejszy. Boże Narodzenie to święta pokoju, miłości i zgody.

W tym dniu nasze serca, jeśli mają przebaczać – przebaczają, jeśli mają zapomnieć – zapomną. Boże Narodzenie jest obchodzone w naszych domach rodzinnych, szkołach, zakładach pracy, wszędzie tam, gdzie jest człowiek.

W naszej szkole tym dniem szczególnym, wyjątkowo uroczystym był 21 grudnia 2017 roku .

W przeddzień przerwy świąteczno-noworocznej we wszystkich oddziałach odbyły się klasowe wigilie. Uczniowie i nauczyciele dzielili się opłatkiem, składali życzenia ,  śpiewali kolędy.

Na sali gimnastyki korekcyjnej uczniowie z klasy 4 c zaprezentowali jasełka pt. „Witamy  Pana” przygotowane pod kierunkiem pani Alicji Łapka. Oprawę muzyczną zaprezentował chór szkolny. Wspaniałą niespodzianką była „ Kolęda dla nieobecnych”  w wykonaniu ks. Tomasza Szoty i p. Tomasza Łukowca.

W tym uroczystym dniu swoją obecnością zaszczycili nas Sekretarz M i G Bodzentyn

1. Wojciech Furmanek oraz przedstawiciele Rady Rodziców w osobach : p. Ewa Łubek,
  2. Lucyna Łasisz, p. Ewa Mendak i p. Paweł Frąk.

Ten wyjątkowy dzień na pewno pozostanie na długo w naszej pamięci.

Aby Święta Bożego Narodzenia były bliskością i spokojem, a Nowy Rok – dobrym czasem.

Updated: 2018-01-22 — 19:36