XXV Marsz Szlakiem Powstańców z 1863 r. Suchedniów-Bodzentyn we Wzdole Rządowym

Zgodnie z wieloletnią tradycją w trzecią sobotę stycznia nasza szkoła gościła uczestników XXV Marszu.

Głównym miejscem uroczystości była sala gimnastyczna. W I części spotkania uczniowie klas 4 c ,7 i chór szkolny zaprezentowali uczestnikom Jasełka zakończone życzeniami i wspólnym opłatkiem. W trakcie uroczystości Komendant Marszu Daniel Woś odznaczył Szkołę Krzyżem ,,XXV Marszu Szlakiem Powstańców Styczniowych Suchedniów-Bodzentyn.

Następnie wszystkich uczestników czekała gorąca herbata i smaczna kiełbaska.

W tegorocznym Marszu trasę ze strzelcami pokonywali między innymi: Pani Maria Zuba- poseł Ziemi Świętokrzyskiej, Pani Agata Wojtyszek – Wojewoda Świętokrzyski, Pan Dariusz Skiba – Burmistrz Miasta i Gminy Bodzentyn.

Program artystyczny dla uczestników marszu przygotowali: Pani Alicja Łapka, Pan Tomasz Łukowiec, Pani Barbara Kręcisz.

W przygotowaniu szkoły na przyjęcie gości oraz przy wydawaniu posiłku zaangażowani byli wszyscy nauczyciele i pracownicy obsługi.

Updated: 2018-02-05 — 19:02