Ślubowanie Samorządu Uczniowskiego

3 marca w Zespole Szkół we Wzdole Rządowym odbyły się wybory do szkolnego Samorządu Uczniowskiego. Zgłoszono kilka kandydatur, a następujące funkcje w zarządzie obięli kolejno:

• przewodnicząca- Nikola Kołomańska
  • zastępcy przewodniczącej- Natalia Mendak, Aleksandra Lipiec
  • skarbnicy- Karolina Michta, Karina Wanowska
  • sekretarz- Karolina Ryba.

W czwartek, 8 marca br. nowo wybrani członkowie Samorządu Uczniowskiego złożyli uroczyste ślubowanie na Sztandar szkoły.

Pan dyrektor Janusz Wojkowski poinformował całąspołeczność szkolną o zmianach dotyczącychdziałalności SU. Nadmieni, iż w związku z wygaszaniem gimnazjum w szkole będzie działał jeden Samorząd Uczniowski pod nazwą Zespołu Szkół im. Oddziału Armii Krajowej „Wybranieccy”.

Tej, tak podniosłej uroczystości towarzyszyło odśpiewanie hymnu państwowego oraz hymnu szkolnego.

Na zakończenie uczeń klasy III gimnazjum Adrian Brzeziński złożył wszystkim Paniom życzenia z okazji Dnia Kobiet.

Wszyscy świetnie się bawili podczas zabawnego występu chłopców z gimnazjum. To była naprawdę miła niespodzianka zarówno dla małych jak i dużych przedstawicielek płci pięknej.

Opiekunki SU

Updated: 2018-03-20 — 20:43