III miejsce w Finale Powiatu w Mini- piłce Siatkowej Chłopców

21 marca w Nowej Słupi odbyły się Powiatowe Zawody w Mini- piłce Siatkowej Chłopców Szkół Podstawowych, organizowane przez SZS w Kielcach.

Do zawodów zgłosiło się 7 zespołów z powiatu kieleckiego, wśród nich znalazła się reprezentacja S.P. ze Wzdołu Rządowego. W trakcie losowania zespoły podzielone zostały na dwie grupy, w których rozegrano mecze systemem „Każdy z każdym”.
W rozgrywkach grupowych reprezentacja naszej szkoły zajęła I m-ce wygrywając 2: 0
z zespołem S.P. Dębska Wola oraz 2: 1 z drużyną S.P.  w Skorzeszycach.

W meczu o awans do finału turnieju nasz zespół uległ drużynie z S.P.  w Chęcinach
0: 2. W meczu o 3 m-ce drużyna S.P. we Wzdole Rządowym ponownie spotkała się
z zespołem S.P. w Skorzeszycach, wygrywając 2: 0, uzyskując awans do Finału Wojewódzkiego Turnieju Mini- piłki Siatkowej Chłopców SZS.

Reprezentacja naszej szkoły wystąpiła w następującym składzie: Skowron Filip, Gołąbek Mikołaj, Kisiel Adrian, Sokół Dominik, Szmalec Mikołaj, Szmalec Kacper, Makowski Kacper, Gołębiowski Wiktor, Łubek Wiktor, Durlej Dominik, Kołomański Bartosz. Opiekun Roman Pytel.

Wszystkim zawodnikom należą się ogromne podziękowania za wolę walki i wytrwałość w dążeniu do zamierzonego celu.

Ze sportowym pozdrowieniem mgr Roman Pytel

Updated: 2018-03-27 — 19:02