,,Za to że jednak i że pomimo „….. – Dzień Edukacji Narodowej

w naszej szkole

W tym roku wcześnie, bo już 11 października obchodziliśmy  Dzień Edukacji Narodowej, potocznie zwanym Dniem Nauczyciela.

Z tej okazji Samorząd Uczniowski przygotował krótki apel, który był wspaniałą okazją do wyrażenia wdzięczności i podziękowań nauczycielom  za wiarę w nas i nasze  możliwości , za wszystkie starania ,dzięki którym zdobywamy wiedzę , umiejętności i kształtujemy charaktery.

Apel był również okazją do wręczenia nagród i dyplomów uczennicom, które wzięły udział w konkursie na ,, Najpiękniejszy plakat promujący naukę języków obcych”. Wspomniany konkurs odbył się 26 września,   w dniu  Międzynarodowego Dnia Języków Obcych.

Drodzy Nauczyciele, życzymy Wam spokojnej pracy i radości z niej płynącej, dobrego zdrowia i samopoczucia, spełnienia marzeń  i realizacji zawodowych planów, by podejmowany trud był zawsze źródłem satysfakcji.

SU

Updated: 2018-10-28 — 15:43