Gminne zawody sportowe w mini piłce nożnej

W dniu 13.10.2018r. na boisku „Orlik” przy Zespole Szkół we Wzdole Rządowym odbyły się zawody w mini piłce nożnej dziewcząt i chłopców klas IV-VI. W zawodach brali udział uczniowie ze szkół podstawowych z terenu gminy Bodzentyn wraz ze swoimi opiekunami. Do rywalizacji przystąpiły drużyny ze Szkoły Podstawowej w Bodzentynie, Psarach, Świętej Katarzynie oraz gospodarze – uczniowie z SP we Wzdole Rządowym.
Nasza drużyna dziewcząt w składzie: Karolina Matla, Karolina Michta, Wiktoria Szafraniec, Magdalena Ulikowska, Zuzanna Wojtyna, Oliwia Jaworska, Maria Skowron, Otylia Jędrzejczyk, Zuzanna Zaborowska i Weronika Biskup zajęły drugie miejsce.
Chłopcy wystąpili w dwóch składach: Wzdół I i Wzdół II. Ostatecznie po rzutach karnych drużyna Wzdół I uplasowała się na drugim miejscu, a drużyna Wzdół II na trzecim miejscu wśród ośmiu drużyn chłopców biorących udział w sportowej rywalizacji. Zwycięskie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy i gratulacje. Sportowe zmagania przebiegały w miłej atmosferze, zgodnie z zasadami fair play.

Updated: 2018-11-02 — 19:36
Administrator strony Stanisław Kisiel; 2016 Frontier Theme