Nauczyciel na Medal

Doświadczona, kompetentna, posiadająca uznanie i autorytet zarówno wśród dzieci, jak i ich rodziców – Teresa Belicka, nauczycielka Szkoły Podstawowej im. Oddziału Armii Krajowej „Wybraniccy” we Wzdole Rządowym otrzymała zaszczytny tytuł „Nauczyciela na medal” w powiecie kieleckim w kategorii kl. I – III.
Już sama nominacja była dla Pani Teresy dużym zaskoczeniem. Do konkursu została zgłoszona przez rodziców swoich wychowanków i była to dla niej niespodzianka. Uzyskany tytuł okazał się wielką radością i dla nominowanej, i dla całej społeczności naszej szkoły.
Pani Teresa uczy w szkole we Wzdole od początku swojej pracy, czyli już 31 lat.
O swojej pracy mówi, że „Dziecko trzeba poznać – każde ma inny charakter i inne zainteresowania, aby dowiedzieć się więcej nauczyciel musi w pewnym sensie wejść
w rolę ucznia, by skutecznie się porozumieć.
Wiem, że moim uczniom nie zastąpię mamy, ale zawsze służę im wsparciem – dokładnie tak, jak w rodzinie. Dzieci cieszą się z tego, że mają w szkole kogoś, do kogo mogą się zwrócić z każdym problemem i kto – w razie potrzeby – będzie strzegł ich sekretów”.
Gratulujemy i życzymy, aby ten trudny zawód, który wybrała Pani Teresa przynosił Jej tak jak do tej pory wiele satysfakcji, sukcesów i radości.
Społeczność Zespołu Szkół we Wzdole

Updated: 2018-12-03 — 16:35
Administrator strony Stanisław Kisiel; 2016 Frontier Theme