GMINNE ZAWODY W PIŁCE SIATKOWEJ

W dniu 15.12.2018r. w Szkole Podstawowej we Wzdole Rządowym spotkały się drużyny siatkarskie z klas VII i VIII oraz gimnazjów z terenu gminy Bodzentyn. Do rywalizacji przystąpiły dziewczęta z SP Bodzentyn, z Gimnazjum w Bodzentynie i we Wzdole Rządowym oraz chłopcy z Gimnazjum w Bodzentynie i we Wzdole Rządowym.
Naszą szkołę reprezentował zespół dziewcząt w składzie: Aleksandra Domańska, Aleksandra Lipiec, Karolina Ryba, Klaudia Grzejszczyk, Julita Tusień, Julia Ulikowska, Julia Cisek, Natalia Jarosińska oraz zespół chłopców w składzie: Sebastian Wikło, Artur Krzciuk, Wiktor Gołębiowski, Bartosz Kozieł, Krystian Syzdół, Wiktor Chrzęszczyk, Piotr Stando, Hubert Dulęba, Kacper Makowski, Wiktor Socha.
Klasyfikacja końcowa:
Dziewczęta: