DZIEŃ WIOSNY

Każdy z nas czeka z utęsknieniem na Pierwszy Dzień Wiosny. Gdy nadejdzie, witamy ją wesoło. I tak było w naszej szkole. W dniu 21 marca dominował kolor zielony. Samorząd Uczniowski przygotował wiele atrakcji. Jedną z nich był konkurs pt. „Najpiękniejsza Pani Wiosna”. Oceniano efekty wspólnej pracy uczniów i wychowawców. Wyróżnieni zostali nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego zaprezentowali też krótki program  o  tematyce wiosennej. Nie zabrakło w nim wierszyków i wesołych zagadek. Uczniowie mogli  wykazać się wiedzą na temat pory roku, która właśnie nadeszła.

Pierwszy dzień wiosny to również okazja do zaprezentowania wiedzy o środowisku naturalnym. Troskę o czystość natury poruszyli uczniowie kl. VI-VIII, prezentując krótki program, w którym zachęcali zgromadzonych do dbania o naszą planetę.

Finałem wiosennych atrakcji było podziękowanie uczniom za  udział w akcji „Podziel się sercem z dziećmi z Afryki”, a także nagrodzenie uczestników konkursów, które odbyły się w ostatnim czasie w naszej szkole.

Wszystkim uczniom i nauczycielom dziękujemy za zaangażowanie i życzymy samych słonecznych, wiosennych dni.

Updated: 2019-04-08 — 07:12
Administrator strony Stanisław Kisiel; 2016 Frontier Theme