GMINNE ZAWODY W PIŁKĘ NOŻNĄ

W mienioną sobotę tj.11.05.2019r. na boisku ,,Orlik” przy Zespole Szkół we Wzdole Rządowym odbyły się GMINNE ZAWODY W PIŁKĘ NOŻNĄ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW kl.VI-VIII. W zawodach wzięli udział uczniowie ze Szkoły Podstawowej
w Bodzentynie, Szkoły Podstawowej w Psarach, Szkoły Podstawowej w Świętej Katarzynie oraz Szkoły Podstawowej we Wzdole Rządowym. Naszą szkołę reprezentowali: Drużyna dziewcząt: Natalia Jarosińska, Julia Cisek, Martyna Syzdół, Natalia Wikło, Oliwia Dziędziela, Magdalena Ulikowska, Karolina Matla, Zuzanna Wojtyna. Drużyna chłopców: Bartosz Kozieł, Konrad Łakomiec, Kacper Łubek, Wiktor Łubek, Krystian Syzdół, Kacper Makowski, Dominik Durlej, Filip Skowron, Mikołaj, Gołąbek. Rywalizacja odbywała się w systemie ,,każdy z każdym”. W kategorii dziewcząt rozegrano trzy mecze a w kategorii chłopców sześć meczy. Rywalizacja odbywała się w miłej, sportowej atmosferze. A oto końcowe wyniki po rozegranych meczach.

Dziewczęta:

I miejsce SP Wzdół Rządowy

II miejsce SP Święta Katarzyna i SP Bodzentyn
Chłopcy:

I miejsce SP Bodzentyn

II miejsce Święta Katarzyna

III miejsce Psary

IV miejsce Wzdół Rządowy Wszystkie drużyny zostały nagrodzone dyplomami.

Updated: 2019-05-16 — 20:17