Gminne Zawody w Piłkę Siatkową dziewcząt i chłopców kl.VII-VIII.

Organizatorem kolejnych zawodów w piłkę siatkową w dn. 26.11.2019r. był Zespół Szkół we Wzdole Rządowym. Tym razem do rywalizacji stanęli uczniowie z klas VII- VIII Szkoły Podstawowej w Bodzentynie i uczniowie Szkoły Podstawowej we Wzdole Rządowym. SP Bodzentyn reprezentowały dwie drużyny chłopców i jedna drużyna dziewcząt. SP Wzdół Rządowy jedna drużyna dziewcząt i jedna drużyna chłopców. Mecze odbywały się w systemie ,,każdy z każdym”. Zostało rozegrane trzy mecze chłopców i jeden mecz dziewczynek. Wyniki końcowe rozgrywek przedstawiają się następująco:
Dziewczęta – I miejsce SP Wzdół Rządowy
II miejsce SP Bodzentyn
Chłopcy – I miejsce SP Wzdół Rządowy
II miejsce SP Bodzentyn I
III miejsce SP Bodzentyn II
Wszystkim zawodniczkom i zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w tej pięknej dyscyplinie sportu jaką jest siatkówka.
Nauczyciele wychowania fizycznego.

Updated: 2019-12-02 — 18:53