NAUCZYCIEL NA MEDAL

W poniedziałek, 16 grudnia o godz. 18.00, w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach miała miejsce uroczysta gala. Była ona zwieńczeniem trwającego od października plebiscytu organizowanego przez „Echo Dnia” Nauczyciel na Medal 2019. W czasie doniosłej uroczystości nagrodzono najlepszych nauczycieli klas I-III, IV-VIII oraz szkół ponadpodstawowych na szczeblu powiatowym oraz wojewódzkim.

Miło nam poinformować, że tytuł „Nauczyciel na Medal 2019” na szczeblu powiatowym w kategorii klas I–III otrzymała nauczycielka Zespołu Szkół im. Oddziału Armii Krajowej „Wybranieccy” we Wzdole Rządowym, wychowawczyni klasy 2a – pani TERESA LIPIEC.

Natomiast w całym województwie świętokrzyskim pani TERESA LIPIEC jest jednym z dziesięciu najlepszych nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej.

Serdecznie gratujemy Pani Teresie nominacji do konkursu, zaufania Rodziców, miłości i przyjaźni dzieci oraz zaszczytnego tytułu.

Updated: 2020-01-08 — 11:15