GIMNAZJALIŚCI ZE WZDOŁU RZĄDOWEGO MISTRZAMI POWIATU KIELECKIEGO W PIŁCE SIATKOWEJ

21 marca w Masłowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Chłopców Szkół Gimnazjalnych. W zawodach wzięło udział 8 najlepszych zespołów z całego powiatu kieleckiego. Wśród nich znalazła się drużyna   ze Wzdołu Rządowego, która wywalczyła sobie awans w półfinałach powiatu rozegranych w Nowej Słupi.

Nasi zawodnicy rozegrali bardzo dobry turniej. W fazie grupowej pokonali drużynę
z Chęcin 2: 0, w kolejnym meczu gimnazjaliści ze Wzdołu Rządowego wygrali 2: 0
z zespołem z Zagnańska. W ostatnim meczu grupowym pokonaliśmy zespół z Woli Jachowej 2: 0, zajmując pierwsze miejsce w grupie B.

W półfinale drużyna ze Wzdołu Rządowego pokonała 2: 0 zespół  z Grzymałkowa awansując do finału. W finale nasz zespół spotkał się z drużyną  z Nowej Słupi, pokonując ją 2: 0. Na uwagę zasługuje fakt, że drużyna ze Wzdołu Rządowego w pięciu rozegranych meczach w trakcie całego turnieju nie straciła nawet jednego seta, wygrywając wszystkie mecze. Zespół ze Wzdołu Rządowego będzie reprezentował powiat kielecki w dalszej fazie rozgrywek.

Nasz zespół zagrał w następującym składzie: Michta Janusz, Jarosiński Filip, Gołębiowski Bartek, Kozera Marcin, Szafraniec Piotr, Żak Bartosz, Telka Arkadiusz, Luciński Oskar, Stojecki Jakub, Lipiec Kamil, opiekunem drużyny jest Roman Pytel.

                                                                             Ze sportowym pozdrowieniem

                                               Roman Pytel

Updated: 2016-03-24 — 20:38
Administrator strony Stanisław Kisiel; 2016 Frontier Theme