Rozmowy o Zmartwychwstaniu

W środę 23 marca 2016 roku odbył się uroczysty apel z okazji Świąt Wielkanocnych. Treść programu stanowiły rozmowy o Zmartwychwstaniu Jezusa prowadzone we współczesnej scenografii. Wypowiedzi niosły z sobą echo głębokich przemyśleń , a jednocześnie teksty były zrozumiałe dla młodego odbiorcy. Końcowym punktem programu były życzenia przekazane przez uczniów dla wszystkich zebranych.
W programie wystąpili uczniowie kl. II b gimnazjum przygotowani przez ks. Tomasza Szotę, p. Barbarę Kręcisz, p. Alicję Łapkę.
Oprawę muzyczną stanowiły pieśni wielkopostne i wielkanocne w wykonaniu chóru szkolnego prowadzonego przez p. Tomasza Łukowca.

Prezentowany program wprowadził wszystkich zebranych w przedświąteczny klimat Świąt Wielkanocnych, które są najstarszym i najważniejszym świętem chrześcijańskim . Tak uroczyste chwile ze społecznością szkolną przeżywali zaproszeni goście ksiądz proboszcz Stanisław Picheta, Burmistrz M i G Bodzentyn p. Dariusz Skiba, przewodnicząca Rady Rodziców p. Ewa Łubek.

Na zakończenie spotkanie głos zabrał dyrektor Janusz Wojkowski. Podziękował za przygotowanie programu, gościom za zaszczycenie swoją obecnością ,
a wszystkim zebranym złożył najlepsze życzenia świąteczne.

Updated: 2016-03-31 — 06:33