Zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w Samorządowym Przedszkolu

Dyrekcja Zespołu Szkół we Wzdole Rządowym- Samorządowe Przedszkole informuje, że jest możliwość zorganizowania zajęć opiekuńczo – wychowawczych dla wychowanków przedszkola.
Rodziców, którzy nie mogą pozostawić dzieci w domu ze względu na aktywność zawodową, prosimy o zgłaszanie tej decyzji do sekretariatu szkoły do dn. 06.05.2020r. do godz. 11.00 (tel. 41 3120209) lub poprzez wiadomość na dzienniku elektronicznym wysłaną do Pani Dyrektor Lidii Barwickiej.
Wg wytycznych MEN i GIS oraz wprowadzony reżim sanitarny ilość miejsc w przedszkolu będzie ograniczona. Przypominamy, że pierwszeństwo będą miały dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, realizujący zadania zgodnie z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, których oboje rodzice pracują.
W trosce o bezpieczeństwo dzieci prosimy rodziców o rozsądne i przemyślane decyzje, mające przede wszystkim na względzie dobro dziecka i społeczności przedszkola.
Przypominamy, że rodzice do dn. 24 maja 2020r. nadal mogą korzystać z zasiłku opiekuńczego na dziecko.
Decyzją organu prowadzącego zajęcia w Samorządowym Przedszkolu rozpoczęły by się od dn. 11.05.2020r. Szczegółowe informacje będą podawane w kolejnych komunikatach na dzienniku, stronie szkoły i oraz UMiG Bodzentyn.

Dyrekcja Zespołu Szkół we Wzdole

Updated: 2020-05-04 — 19:49
Administrator strony Stanisław Kisiel; 2016 Frontier Theme