Test umiejętności trzecioklasisty

W dn. 6-7 maja 2020r. uczniowie klasy 3a i 3b pisali Test Umiejętności Trzecioklasisty.

Co roku taki test jest wielkim wydarzeniem w szkole i przeżyciem dla najstarszych maluchów, bo to pierwszy taki poważny test w ich życiu. W tym roku test odbył się w innych okolicznościach niż zazwyczaj. Salą lekcyjną był pokój każdego z uczniów, ławkę zastępowało osobiste biurko, a nad przebiegiem testu czuwali nie nauczyciele a rodzice.

Rodzicom bardzo dziękujemy za poważne potraktowanie tego wydarzenia. Dziękujemy za to, że odebrali i odwieźli testy do szkoły, że zadbali o właściwą oprawę, odświętny strój oraz że czuwali nad samodzielną pracą swoich dzieci.

A dzieci….hmmmm…..sami musicie im się dokładnie przyjrzeć 🙂 Chyba trochę nam się zmienili, może trochę urośli, ale nadal, jak pokazują zdjęcia, potrafią się cieszyć i pracować w skupieniu tak, żeby pokazać jak wiele się przez te trzy lata w szkole nauczyli.

Teraz z niecierpliwością czekamy na wyniki.

Updated: 2020-05-22 — 10:43