Dzień Dziecka 2020

Kochane Dzieciaki!…te małe, średnie i te całkiem duże:)

1 czerwca obchodzimy dzień, który jest świętem wszystkich dzieci. W szkole był to zawsze czas zabawy i oddechu od zwyczajnych zajęć. Dziś nie możemy się spotkać, ale, jak zawsze, nasze życzenia są gorące i płynące z głębi naszych serc.

Życzymy Wam, Drogie Dzieci, abyście nie zatraciły w sobie tej dziecięcej radości, żebyście szukały, odkrywały, zdobywały i nigdy nie zgadzały się na bylejakość. Życzymy Wam też zdrowia oraz tego, żebyśmy jak najszybciej spotkali się w murach naszej szkoły.

A na nas, nauczycieli, spójrzcie dziś, jak na osoby, które też kiedyś były dziećmi 🙂 Do naszych życzeń dołączamy nasze zdjęcia z dzieciństwa. Mamy nadzieję, że będzie to dla Was taka sympatyczna niespodzianka …może nie tak słodka jak cukierek, którego dziś od nas nie dostaliście, ale na pewno miła 🙂

Nauczyciele Zespołu Szkół we Wzdole

Updated: 2020-07-06 — 09:14