Dzień Mamy w klasie 1

Dzień Mamy w tym roku szkolnym miał zupełnie inną oprawę niż zwykle. Ze względu na nauczanie on–line nie odbyła się coroczna okolicznościowa „Akademia dla Mam”. Każda klasa Święto Mamy obchodziła uroczyście we własnych grupach i według własnych pomysłów.

Uczniowie klasy 1 zaprosili w tym dniu swoje Kochane Mamusie na spacer na wiosenną kolorową łąkę. Recytując wiersze o Mamie i dla Mamy wraz z laurką, słodkim buziakiem i uściskiem wręczyli piękne bukiety z polnych kwiatów. Niejeden pierwszak wśród zieleni zatańczył z Mamusią w rytm piosenki „Walczyk dla rodziców”. Radosne i szczęśliwe Mamusie, za tę miłą niespodziankę, odwdzięczyły się swym kochanym Dzieciaczkom buziakami i mocnymi uściskami. Przyniesione do domu bukiety kwiatów ozdobiły stoły, na których dzieci przygotowały słodki poczęstunek dla Kochanych Mam.

BRAWO PIERWSZAKI 🙂

Dzień Mamusi w klasie 1