Komunikat dotyczący organizacji inauguracji roku szkolnego 2020/2021

Drodzy Rodzice, Opiekunowie, Uczniowie!

1 września 2020r. rozpoczynamy nowy rok szkolny. Mając na względzie nasze wspólne bezpieczeństwo musimy zrezygnować z uroczystej inauguracji i spotkania całej społeczności szkolnej na sali gimnastycznej.

Informujemy, że:

  1. Dowóz dn. 1.09.2020r odbywać się będzie wg harmonogramu z zeszłego roku szkolnego. Podczas dowozu uczniowie mają obowiązkowo założone maseczki.
  2. Noszenie maseczek obowiązywać będzie również uczniów w tzw. przestrzeni wspólnej, czyli na korytarzu, holu szkolnym i w szatniach.
  3. Do budynku szkoły wchodzą WYŁĄCZNIE uczniowie.
  4. Uczniowie klasy 1 wraz z rodzicami udają się bezpośrednio na salę gimnastyczną, wejściem bocznym. Prosimy o zachowanie dystansu społecznego. Uczniowie na sali spotkają się  z wychowawcą i potem, już bez rodziców, przechodzą do swojej sali.
  5. Uczniowie, którzy przyjadą do szkoły autobusem szkolnym, bezpośrednio po przyjeździe przychodzą do szkoły, a następnie udają się do swoich sal lekcyjnych. W salach będą czekali na nich wychowawcy. Przydział sal nie ulega zmianom. Klasa 4 (uczniowie z byłej klasy 3a i 3b) mają przypisaną klasę historyczną (2 piętro, nowy budynek).
  6. Uczniowie, którzy do szkoły przychodzą pieszo lub będą przywiezieni przez rodziców/opiekunów, przychodzą na 8.10 (nie wcześniej) i udają się do swoich klas.
  7. Na spotkaniu z wychowawcami zostaną przekazane uczniom wszystkie niezbędne informacje dotyczące funkcjonowania szkoły i obowiązujących procedur.

Uroczysta Msza Święta na rozpoczęcie roku szkolnego zostanie odprawiona w kościele parafialnym we Wzdole niedzielę, dn. 30.09.20r. o godz. 12.00.

Ze względu na dynamicznie zmieniającą się sytuację prosimy o śledzenie na bieżąco informacji umieszczanych na stronie szkoły oraz w dzienniku elektronicznym.

Dyrekcja Zespołu Szkół we Wzdole

Updated: 2020-08-27 — 12:10
Administrator strony Stanisław Kisiel; 2016 Frontier Theme