„Jestem wolny – nie uzależniam się”

„Jestem wolny – nie uzależniam się” – pod takim hasłem w naszej szkole w dniu 30 września 2020r. odbył się konkurs profilaktyczny zorganizowany przez opiekunów szkolnych organizacji – PCK i LOP dla uczniów klas VII i VIII wyróżniających się bogatą wiedzą z zakresu zdrowia i profilaktyki. W tym roku szkolnym ze względu na obecną sytuację związaną z pandemią konkurs w tradycyjnej formie – pisemnej mógł odbyć się tylko na szczeblu szkolnym. Do konkursu przystąpiło 4 uczniów : Angelika Cieślik , Natalia Mendak, Kacper Szmalec, Julia Zaczkowska. Uczniowie zmierzyli się z niełatwymi zagadnieniami i pytaniami, jednak wyniki były zaskakująco bardzo wysokie, a poziom ich wiedzy wyrównany. Pod tym samym hasłem, ,„Jestem wolny – nie uzależniam się” , ale w innej formie, odbył się również konkurs plastyczny, w którym wzięła udział uczennica naszej szkoły Sara Pajdo z klasy VIII. Wykonana przez nią praca plastyczna została nagrodzona przez Rejonowy Zarząd PCK w Skarżysku – Kamiennej i można ją obejrzeć, jak i wiele innych prac konkursowych w Centrum Kultury w Skarżysku – Kamiennej.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów.

Updated: 2020-10-17 — 10:02