Dzień Edukacji Narodowej

Edukacja (stgr. … educatio) – ogół procesów i oddziaływań, których celem jest zmienianie ludzi, przede wszystkim dzieci i młodzieży.

Pojęcie edukacji jest związane z wychowaniem i z wykształceniem człowieka we wszystkich fazach rozwojowych.

14 października to Dzień Edukacji Narodowej. W tym dniu świętują ci, którzy są związani z działaniami na rzecz edukacji, czyli…..wszyscy 🙂 bo proces wychowania i wykształcenia człowieka trwa tak na prawdę przez całe życie i na jego przebieg mają wpływ wszyscy, z którymi się w naszym życiu spotykamy.

Dzień Edukacji Narodowej w Zespole Szkół we Wzdole Rządowym przebiegał, jak zwykle, przyjemnie i radośnie.

Rada Rodziców w imieniu uczniów sprawiła nauczycielom słodką niespodziankę. Był nią tort, który smakował wyśmienicie.

Z oficjalnymi życzeniami oraz kwiatami u nauczycieli byli również przedstawiciele Samorządu Szkolnego.

Za pamięć, życzenia, uśmiech, życzliwość. – DZIĘKUJEMY!

Wszystkie dobre słowa, które usłyszeliśmy w tym dniu są dla nas bardzo ważne i na pewno dodadzą nam otuchy w codziennej pracy, w te trudne dla nas wszystkich dni.

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne Zespołu Szkół we Wzdole

Updated: 2020-10-17 — 10:33