Gminna Liga Mini-piłki nożnej

7 kwietnia na obiektach sportowych naszej szkoły rozegrana została pierwsza edycja Gminnej Ligi Mini-piłki Nożnej Szkól Podstawowych. Na starcie zawodów stanęło cztery drużyny w kategorii dziewcząt oraz pięć drużyn w kategorii chłopców. Zawody rozegrane były systemem „każdy z każdym”. Oto wyniki końcowe zawodów:

Dziewczęta:

1. P. Wzdół Rządowy
  2. P. Bodzentyn I
  3. P. Leśna
  4. P. Bodzentyn II

Chłopcy:

1. P. Bodzentyn
  2. P. Wzdół Rządowy
  3. P. Święta Katarzyna
  4. P. Leśna
  5. P. Bodzentyn II

Na zakończenie zawodów wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy.

Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie:

W kategorii dziewcząt: Aleksandra Rachtan, Oliwia Dziedziela, Dominika Berus, Zuzanna Sowa, Aleksandra Domańska, Karolina Ryba, Patrycja Matla, Julia Ulikowska, Aleksandra Lipiec, Natalia Lizoń, Klaudia Grzejszczyk, Weronika Śniowska, Julita Tusień, Karina Wanowska, Karolina Ślusarczyk.

Opiekun: mgr Jarosław Durlej

W kategorii chłopców: Kacper Makowski, Wiktor Gołębiowski, Patryk Matla, Dominik Durlej, Bartosz Kozieł, Wiktor Łubek, Kacper Łubek, Wiktor Socha, Wiktor Jaworski, Artur Krzciuk, Sebastian Wikło, Tomasz Michta.

Opiekun: mgr Roman Pytel

Updated: 2016-04-27 — 19:45