Służba zdrowia

Uroczysty Dzień Służby Zdrowia we Wzdole

W dniu 7 kwietnia br. uczniowie Szkoły Podstawowej we Wzdole Rządowym          w sposób uroczysty uczcili Dzień Służby Zdrowia. Na uroczysty apel poświęcony prawidłowej higienie życia codziennego zaprosili lekarzy i pracowników Ośrodka Zdrowia we Wzdole. Na spotkanie z młodzieżą przybyli: Pani Lidia Dziedzic – lekarz pediatra, Pani Agata Łakomiec – pielęgniarka i Pani Janina Kawa – właścicielka apteki we Wzdole.

Zaproszeni goście z uwagą wysłuchali treści apelu, a następnie przyjęli życzenia i kwiaty.

Pani Lidia Dziedzic w imieniu gości podziękowała za zaproszenie, stwierdziła, że jest pod dużym wrażeniem wiedzy i talentu młodych artystów. Młodzi aktorzy
w podziękowaniu za program otrzymali od Pani Janiny Kawa słodycze.

Organizatorem corocznych uroczystości Dni Służby Zdrowia jest szkolne koło PCK wraz     z opiekunami Panią Teresą Lipiec i Panią Dorotą Kopeć-Redlica.

Updated: 2016-05-03 — 18:23