DZIĘKUJEMY!

Szanowni Rodzice, Kochane Dzieci, Drodzy Nauczyciele!

Rok szkolny 2019/2020 dobiegł końca. Był to czas, który, zwłaszcza w ostatnim okresie, przyniósł nam wszystkim wiele niespodziewanych sytuacji, często niepokoju o zdrowie i bezpieczeństwo swoje i swoich najbliższych.

Dla naszej społeczności szkolnej były to też trudne chwile. Musieliśmy się uporać z nową formą nauczania, która dla wszystkich stanowiła ogromne wyzwanie. Nowe metody, technologie, formy, nowy rytm dnia – wszystko to było inne niż dotychczas i wymagało zaangażowania i rodziców, i dzieci, i nauczycieli.

U progu nadchodzących wakacji chcemy więc podziękować wszystkim tym, dzięki którym mogliśmy efektywnie uczyć się i pracować.

Na pierwszym miejscu dziękujemy RODZICOM. Dziękujemy za czas, który poświęcali swoim dzieciom, za troskę, za zaangażowanie, za współpracę, za to, że zawsze mogliśmy na Was liczyć.

DZIECIOM dziękujemy, że podeszły do swoich obowiązków poważnie i dorośle, że systematycznie uczestniczyły w zajęciach, że umiejętnie korzystały ze wskazówek nauczycieli.

NAUCZYCIELOM dziękujemy za to, że jak zawsze, bardzo profesjonalnie i odpowiedzialnie podchodzili do swoich obowiązków. Dziękujemy za wszystkie nowe umiejętności, które musieli posiąść, poświęcając przy tym swój wolny czas. Przede wszystkim, dziękujemy za to, że nasi uczniowie mieli w nich zawsze oparcie, że zawsze mogli na nich liczyć.

Na nadchodzący wakacyjny odpoczynek życzymy Rodzicom, Dzieciom, Nauczycielom przede wszystkim zdrowia oraz życia w poczuciu bezpieczeństwa. Mamy nadzieję, że we wrześniu wrócimy już do ławek szkolnych, a to wszystko, co zyskaliśmy, przez ten ostatni czas, zaprocentuje i przyniesie tylko pozytywne efekty.

Dziękujemy 🙂

Dyrekcja Zespołu Szkół we Wzdole Rządowym

Updated: 2020-06-25 — 09:03
Administrator strony Stanisław Kisiel; 2016 Frontier Theme