Harmonogram dowozów

w roku szk. 2021/2022 

 

Uwaga! Zmiana!

Uczniowie klas 1-3 odjeżdżają zawsze po pięciu godzinach lekcyjnych, klas 4-6 po sześciu godzinach, klas 7-8 po siedmiu godzinach (w czwartki po ośmiu godzinach).

Jeśli uczeń kończy zajęcia wcześniej niż wynaczony dla niego odwóz, to w tym czasie przebywa na świetlicy szkolnej.

Dowozy:

I Autobus (opiekun wsiada w Siekiernie)

Kurs nr 1

 

Leśna Stara Wieś 7.10 - Siekierno Podmieście 7.12 – Siekierno Przedgrab 7.14 – Siekierno 7.20

Podmielowiec 7.23 – Kamionka 7.26 – Skorucin 7.28 – Wzdół Parcele – 7.32 – Wzdół Szkoła

7.35

 

Kurs nr 2

 

Wzdół 7.35 – Orzechówka 7.40 – Ściegnia I 7.50 – Ściegnia II 7.55 – Kamieniec 8.00- Wzdół

8.05

 

II Autobus (opiekun wsiada we Wzdole )

 

Kurs nr 3

 

Wzdół 7.10 – Hucisko 7.20 – Wzdół 7.30

 

Kurs nr 4

 

Wzdół 7.32 – Kapkazy 7.40 – Wiącka Wygon 7.45 – Wiącka Dół 7.48 – Wzdół 7.50

 

Kurs nr 5

 

Wzdół 7.50 – Wzdół Rządowy Wygon 7.55 – Wzdół Rządowy (Witkowski) 8.00 – Wzdół 8.05

 

 

Odwozy:

 

I Autobus

 

Kurs nr 6 (po 5 godzinach)

 

Wzdół 12.45 – Kamieniec 12.50 – Ściegnia 12.54 – Kamionka 12.57 – Podmielowiec 13.02

Siekierno 13.04 – Siekierno Przedgrab 13.08 – Wzdół Parcele 13.18 – Orzechówka 13.27 – Wzdół 13.30

 

 

Kurs nr 7 (po 6 godzinach)

 

Wzdół 13.40 – 13.45 – Ściegnia 13.50 – Kamionka 13.53 – Podmielowiec 13.55 – Siekierno 13.58 – Siekierno Przedgrab 14.03 – Wzdół Parcele 14.13-Orzechówka 14.23 – Wzdół 14.25

 

Kurs nr 8 (po 7 godzinach)

 

Wzdół 14.35 – Kamieniec 14.40 – Ściegnia 14.45 – Kamionka 14.48 – Podmielowiec 14.50 – Siekierno Przedgrab 14.55 – Leśna K. Góra 15.00 – Wzdół Parcele 15.05 – Orzechówka 15.10 – Wzdół 15.15

 

 Kurs nr 9 (obowiązuje tylko w czwartek po 8 godzinach lekcyjnych)

 

Wzdół 15.25 – Kamieniec 15.30 – Ściegnia 15.35 – Kamionka 15. 38 – Podmielowiec 15.40– Siekierno Przedgrab 15.45– Leśna K. Góra 15.50 – Wzdół Parcele 15.55 – Orzechówka 16.00 – Wzdół 16.05

 

 

II Autobus

 

Kurs nr 9 (po 5 godzinach lekcyjnych)

 

Wzdół 12.45 -Wiącka Dół 12.48 Wiącka Wygon 12.50 – Wiącka Góra 12.53 – Kapkazy 12.58 – Wzdół Rządowy Wygon 13.08 – Wzdół rządowy ( Witkowski) 13.10 – Hucisko 13.20 – Wzdół 13.30

 

Kurs nr10 (po 6 godzinach lecyjnych)

 

Wzdół 13.40 – Wiącka Dół 13.43- Wiącka Wygon 13.45 – Wiącka Góra 13.48- Kapkazy 13.53 – Wzdół Rządowy Wygon 14.03 – Wzdół Rządowy 14.05 – Hucisko 14.15 – Wzdół 14.25

 

Kurs nr 11 (po 7 godzinach lekcyjnych)

 

Wzdół 14.30 –Wiącka Dół 14.35 – Wiącka Wygon 14.40 – Wiącka Góra – 14.42

Wzdół Rządowy Wygon 14.50 – Wzdół Rządowy 14.52 -Hucisko 15.02 – Wzdół Szkoła 15.12

 

Kurs nr 12 (obowiązuje tylko w czwartek po 8 godzinach lekcyjnych)

 

Wzdół 15.25 –Wiącka Dół 15.30 – Wiącka Wygon 15.35 – Wiącka Góra – 15.37

Wzdół Rządowy Wygon 15.45 – Wzdół Rządowy 15.47 -Hucisko 15.57 – Wzdół Szkoła 16.07

 

 

 

pub-8171362515273431
Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.