8 MARCA

Środa, 8 marca w naszej szkole to dzień niezwykły – Święto Kobiet – tych dużych i tych małych.
Z tej okazji Samorząd Uczniowski naszej szkoły przygotował program kabaretowy
o kobietach pracujących w naszej szkole.
Podczas wspólnego spotkania na hali szkolnej mogliśmy obejrzeć humorystyczne scenki z różnych lekcji w wykonaniu uczniów klasy I gimnazjum, którzy świetnie wcielili się w wyznaczone role i z ogromnym wdziękiem prezentowali postacie naszych pań nauczycielek i nie tylko, ponieważ nie zabrakło też pani pedagog – „dziewczyny ratownika” i pani woźnej, która uzbrojona w mop uparcie strzegła „ swego kawałka podłogi”.
Wszystkie zdarzenia opatrzone stosownym komentarzem czytanym przez ucznia kl. II gimnazjum zilustrowane zostały też fragmentami popularnych piosenek.
„Wisienką na torcie” całego przedstawienia okazał się występ Krzysztofa Krawczyka,
w którego rolę świetnie wcielił się Kamil Mendak z klasy II gimnazjum, a towarzyszyli mu we wdzięcznym pląsie wszyscy występujący uczniowie z klasy I.
W tym wyjątkowym dniu nie zabrakło też kwiatów, serdeczności i uśmiechów, którymi wszystkie kobiety i kobietki obdarowywała męska części społeczności szkolnej.

Updated: 2017-03-20 — 20:13