Powiatowe zawody w mini piłce siatkowej dziewcząt

Tym razem do rywalizacji przystąpiły drużyny dziewcząt z kl. V-VI powiatu kieleckiego. Przyjechały do naszej szkoły zespoły reprezentujące szkoły w Cmińsku, Nowej Słupi, Łagowie, Brzezinach, Masłowie i Wzdole Rządowym. Dziewczynki grały w dwóch grupach, ,,każdy z każdym”, a następnie dwa zwycięskie zespoły z każdej grupy walczyły o pierwsze trzy miejsca. Naszą szkołę reprezentował zespół w składzie: Karolina Michta, Karolina Matla, Zuzanna Wojtyna, Magdalena Ulikowska, Sara Pajdo, Wiktoria Szafraniec, Natalia Mendak, Natalia Jarosińska, Natalia Badzińska, Oliwia Jaworska, Martyna Syzdół.

Końcowa klasyfikacja przedstawia się następująco:

I miejsce    Ćmińsk

II miejsce Wzdół Rządowy

III miejsce  Brzeziny

IV miejsce   Masłów

V miejsce Łagów , Nowa Słupia

Pierwsze dwie drużyny będą reprezentować powiat na Wojewódzkich Półfinałach w Mini Piłce Siatkowej   Dziewcząt.                                                                              Dziewczętom życzymy sukcesów w dalszej rywalizacji.

Updated: 2019-05-16 — 19:51