Zdalne nauczanie

Drodzy Rodzice,

Okoliczności, w jakich wszyscy znaleźliśmy się, zmuszają nas do tego, żeby zastanowić się jak zorganizować naukę poza szkołą.
Na chwilę obecną nie mamy informacji o przedłużeniu zawieszenia zajęć, ale wszyscy chyba zadajemy sobie sprawę z tego, że może się tak zdarzyć, że spotkamy z uczniami nie 26 marca, ale dużo później.
W tym tygodniu chcemy dotrzeć do Was i Waszych dzieci poprzez dziennik elektroniczny i w ten sposób zacząć się komunikować z uczniami. W najbliższym czasie odezwą się do Was wychowawcy klas i poproszą o adresy mailowe Waszych dzieci (od klasy 4). Wprowadzimy je do dziennika elektronicznego i w ten sposób nauczyciele będą się mogli kontaktować bezpośrednio z dziećmi. W przypadku klas 1-3 będzie to kontakt z rodzicem, również poprzez dziennik elektroniczny. Bardzo prosimy o przekazanie tej wiadomości dalej, bo wiem, że jeszcze niewielu rodziców korzysta z dziennika.
Jeśli sprawnie uda nam się wprowadzić te dane, to poprzez dziennik elektroniczny będziemy wysyłać uczniom informacje o tym, jaki temat realizujemy, gdzie szukać wiadomości z danego zakresu materiału, czego powinni się nauczyć itd.
Wiemy, że ta sytuacja będzie wymagała od Waszych dzieci i od Was szczególnego zaangażowania. Wierzymy też mocno, że z Waszą pomocą nauczyciele będą mogli ukierunkować naukę Waszych dzieci i że uda nam się to tak zorganizować, żeby nikt na tym nie stracił.
Bardzo liczymy na Państwa współpracę, zrozumienie i konsekwencję. Tylko nasze wspólne działanie przyniesie oczekiwane efekty.

Dyrekcja Zespołu Szkół we Wzdole

Updated: 2020-03-16 — 17:11
Administrator strony Stanisław Kisiel; 2016 Frontier Theme