III Mikołajkowy Turniej Bilarda o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół we Wzdole Rządowym

03.12.2016 r. uczniowie naszej szkoły już po raz trzeci mogli uczestniczyć w Mikołajkowym Turnieju Bilarda o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół we Wzdole Rządowym. W tym roku turniej rozegrany został w odmianę 8 bil. Na starcie zawodów stanęli chłopcy i dziewczęta, trenujący tę dyscyplinę sportu w ULKS „OLIMP” Wzdół Rządowy.

Wszyscy uczestnicy zawodów mogli aktywnie spędzić czas wolny, odstawiając na bok komputery, tablety, jednocześnie doskonaląc własne umiejętności gry w bilarda. Turniej trwał ponad 4 godziny, było wiele emocji i dobrej zabawy, nim wyłoniony został zwycięzca, którym w tym roku został Igor Bartkiewicz wyprzedzając Kamila Lipca, na trzecim miejscu uplasowali się ex aequo Ewa Bugajska oraz Wiktor Gołębiowski. Zwycięzca turnieju otrzymał pamiątkowy puchar, a ponieważ był to Turniej Mikołajkowy, wszyscy uczestnicy otrzymali od Św. Mikołaja słodkie upominki.