WOJEWODZKI PÓŁFINAŁ IGRZYSK W MINI-PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT

W dn.08.05.2019r. Zespół Szkół we Wzdole Rządowym znów był organizatorem WOJEWÓDZKICH PÓŁFINAŁÓW IGRZYSK W MINI-PIŁCE SIATKOWEJ tym razem gościliśmy drużyny dziewcząt. Do rywalizacji o awans do FINAŁU stanęły zespoły ze Szkoły Podstawowej w Chybicach, Szkoły Podstawowej w Niekłaniu, Szkoły Podstawowej nr.7 w Skarżysku Kamiennej, Szkoły Podstawowej nr.13 w Skarżysku Kamiennej i Szkoły Podstawowej we Wzdole Rządowym. Naszą szkołę reprezentowały: Karolina Michta, Sara Pajdo, Wiktoria Szafraniec, Karolina Matla, Magdalena Ulikowska, Zuzanna Wojtyna, Natalia Badzińska, Olwia Jaworska, Angelika Cieślik, Maria Skowron. Po uroczystym otwarciu rozpoczęły się zmagania młodziutkich siatkarek. Po pełnych emocji meczach awans do Wojewódzkiego Finału Igrzysk wywalczyły dziewczęta ze Szkoły Podstawowej w Niekłaniu, które rozegrały bardzo dobre mecze oraz drużyna dziewcząt ze Szkoły Podstawowej nr.7 w Skarżysku Kamiennej. Zwycięskim zespołom gratulujemy i życzymy sukcesów w dalszej rywalizacji. Wszystkim uczestniczkom zawodów dziękujemy za wspaniałą rywalizację i sportowe zachowanie.

Updated: 2019-05-16 — 19:34