WOJEWÓDZKI PÓŁFINAŁ IGRZYSK DZIECI W MINI-PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

W dn.06.05.2019r. Zespół Szkół we Wzdole Rządowym był gospodarzem wojewódzkiego półfinału Igrzysk Dzieci w mini-piłce siatkowej chłopców. Po wcześniejszych wygranych w rozgrywkach powiatowych do rywalizacji przystąpiły drużyny ze Szkoły Podstawowej w Bodzentynie, Szkoły Podstawowej nr 13
w Skarżysku Kamiennej oraz ze Szkoły Podstawowej we Wzdole Rządowym. Zebranych uczestników i ich opiekunów powitał dyrektor Zespołu Szkół we Wzdole Rządowym mgr. Roman Pytel oraz wiceprezes WSZS pan Andrzej Kasperski życząc chłopcom sukcesów i zdrowej, sportowej rywalizacji. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Mikołaj Gołąbek, Filip Skowron, Mikołaj Szmalec, Kacper Szmalec, Adrian Kisiel, Igor Witkowski, Mikołaj Jędrzejczyk, Miłosz Kozieł, Kornel Zaczkowski, Maciej Syzdół. Zmagania młodych sportowców były na wysokim poziomie z przestrzeganiem zasady fair play. Po rozegranych meczach końcowa klasyfikacja przedstawia się następująco:
I miejsce Szkoła Podstawowa nr.13 w Skarżysku Kamiennej II miejsce Szkoła Podstawowa we Wzdole Rządowym III miejsce Szkoła Podstawowa w Bodzentynie
Dwie pierwsze drużyny awansowały do WOJEWÓDZKIEGO FINAŁU

Updated: 2019-05-16 — 19:44